C0603C332M4JACAUTO
C0603C332M4JACAUTO
Artikelnummer:
C0603C332M4JACAUTO
Tillverkare:
KEMET
Beskrivning:
CAP CER 3300PF 16V U2J 0603
[LeadFreeStatus]未找到翻译
Blyfri / Överensstämmer med RoHS
Kvantitet:
68109 Pieces
Leveranstid:
1-2 days
Datablad:
C0603C332M4JACAUTO.pdf
Introduktion
C0603C332M4JACAUTO bästa pris och snabb leverans.
Vår email: [email protected]
Specifikationer
Tillstånd New and Original
Ursprung Contact us
Distributör Boser Technology
Spänningsvärde:16V
Tolerans:±20%
Tjocklek (Max):0.034" (0.87mm)
Temperatur koefficient:U2J
Storlek / Dimension:0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serier:C
betyg:AEC-Q200
Förpackning:Tape & Reel (TR)
Förpackning / Fodral:0603 (1608 Metric)
Driftstemperatur:-55°C ~ 125°C
Monteringstyp:Surface Mount, MLCC
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Bly stil:-
Spridning av bly:-
Ledningsfri status / RoHS-status:Lead free / RoHS Compliant
Höjd - Sittande (Max):-
Funktioner:Low Dissipation Factor, Low ESL
Felaktighet:-
detaljerad beskrivning:3300pF ±20% 16V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric)
Kapacitans:3300pF