C0603C332M4JACAUTO
C0603C332M4JACAUTO
Osa numero:
C0603C332M4JACAUTO
Valmistaja:
KEMET
Kuvaus:
CAP CER 3300PF 16V U2J 0603
[LeadFreeStatus]未找到翻译
Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä:
68109 Pieces
Toimitusaika:
1-2 days
Tietolomake:
C0603C332M4JACAUTO.pdf
esittely
C0603C332M4JACAUTO paras hinta ja nopea toimitus.
Sähköpostiosoitteemme: [email protected]
tekniset tiedot
Kunto New and Original
alkuperä Contact us
Jakelija Boser Technology
Jännite - Rated:16V
Toleranssi:±20%
Paksuus (Max):0.034" (0.87mm)
lämpötila kerroin:U2J
Koko / Dimension:0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja:C
Arvioinnit:AEC-Q200
Pakkaus:Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case:0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila:-55°C ~ 125°C
Asennustyyppi:Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Lead Style:-
Lead Spacing:-
Lyijytön tila / RoHS-tila:Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max):-
ominaisuudet:Low Dissipation Factor, Low ESL
Epäonnistumisprosentti:-
Yksityiskohtainen kuvaus:3300pF ±20% 16V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric)
kapasitanssi:3300pF