C0603X752G8JACAUTO
C0603X752G8JACAUTO
Varenummer:
C0603X752G8JACAUTO
Fabrikant:
KEMET
Beskrivelse:
CAP CER 7500PF 10V U2J 0603
[LeadFreeStatus]未找到翻译
Blyfri / RoHS-kompatibel
Antal:
65176 Pieces
Leveringstid:
1-2 days
Datablad:
C0603X752G8JACAUTO.pdf
Introduktion
C0603X752G8JACAUTO bedste pris og hurtig levering.
Vores email: [email protected]
specifikationer
Tilstand New and Original
Oprindelse Contact us
Distributør Boser Technology
Spændingsvurdering:10V
Tolerance:±2%
Tykkelse (Max):0.034" (0.87mm)
Temperaturkoefficient:U2J
Størrelse / Dimension:0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie:FT-CAP
Vurderinger:AEC-Q200
Emballage:Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde:0603 (1608 Metric)
Driftstemperatur:-55°C ~ 125°C
Monteringstype:Surface Mount, MLCC
Fugtfølsomhedsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Lead Style:-
Blyafstand:-
Blyfri Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max):-
Funktioner:Soft Termination
Fejlrate:-
Detaljeret beskrivelse:7500pF ±2% 10V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric)
kapacitans:7500pF