08051U4R3CAT2A
08051U4R3CAT2A
Varenummer:
08051U4R3CAT2A
Fabrikant:
AVX Corporation
Beskrivelse:
CAP CER 4.3PF 100V NP0 0805
[LeadFreeStatus]未找到翻译
Blyfri / RoHS-kompatibel
Antal:
51542 Pieces
Leveringstid:
1-2 days
Datablad:
1.08051U4R3CAT2A.pdf2.08051U4R3CAT2A.pdf
Introduktion
08051U4R3CAT2A bedste pris og hurtig levering.
Vores email: [email protected]
specifikationer
Tilstand New and Original
Oprindelse Contact us
Distributør Boser Technology
Spændingsvurdering:100V
Tolerance:±0.25pF
Tykkelse (Max):0.045" (1.15mm)
Temperaturkoefficient:C0G, NP0
Størrelse / Dimension:0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Serie:U
Vurderinger:-
Emballage:Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde:0805 (2012 Metric)
Driftstemperatur:-55°C ~ 125°C
Monteringstype:Surface Mount, MLCC
Fugtfølsomhedsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikantens standard ledetid:16 Weeks
Lead Style:-
Blyafstand:-
Blyfri Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max):-
Funktioner:Ultra Low ESR
Detaljeret beskrivelse:4.3pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
kapacitans:4.3pF