08055A5R6CAT2A
08055A5R6CAT2A
Varenummer:
08055A5R6CAT2A
Fabrikant:
AVX Corporation
Beskrivelse:
CAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 0805
[LeadFreeStatus]未找到翻译
Blyfri / RoHS-kompatibel
Antal:
62395 Pieces
Leveringstid:
1-2 days
Datablad:
1.08055A5R6CAT2A.pdf2.08055A5R6CAT2A.pdf3.08055A5R6CAT2A.pdf
Introduktion
08055A5R6CAT2A bedste pris og hurtig levering.
Vores email: [email protected]
specifikationer
Tilstand New and Original
Oprindelse Contact us
Distributør Boser Technology
Spændingsvurdering:50V
Tolerance:±0.25pF
Tykkelse (Max):0.037" (0.94mm)
Temperaturkoefficient:C0G, NP0
Størrelse / Dimension:0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Serie:-
Vurderinger:-
Emballage:Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde:0805 (2012 Metric)
Andre navne:08055A5R6CAT2A/4K
08055A5R6CAT2A\4K
Driftstemperatur:-55°C ~ 125°C
Monteringstype:Surface Mount, MLCC
Fugtfølsomhedsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikantens standard ledetid:28 Weeks
Lead Style:-
Blyafstand:-
Blyfri Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max):-
Funktioner:-
Fejlrate:-
Detaljeret beskrivelse:5.6pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
kapacitans:5.6pF